Naše výlety

Výlety jsou výborná věc, jezdí se na ně autem nebo vlakem. Teď jsme na ně dvě, Anynka a Frenynka, a o to větší je legrace. Na ty krátké panička balí malý baťůžek nebo nic. Na velké se balí velká taška nebo baťoh, kam si nosíme svoje hračky a panička je vyhazuje. A pak je tam teda přidá. V našem okolí máme prošlapaných spoustu cestiček - na Hlincovou Horu, k Mrhalu na Dubičák.....

vylet vylet2

Náš druhý domov je v Arnoštově a tam jsou teprve výlety!!! Šumava je prostě krásná v každém období a my si to s páníčkama nemůžeme nechat ujít. Vždycky objevíme něco nového.

vylet6 vylet7

Vloni jsme dokonce byli v Jižním Tyrolsku a v Ligurií. Máme totiž hodnou tetičku, která nás tam vzala autem.Trošku nám zakazovala pást cizí ovečky, ale jenom tak dělala přísnou, jí se to totiž taky líbilo. U moře to bylo taky dobré - spousta slané vody, Fanuška to nemohla pochopit, odkud, že se ta voda bere?

vylet10 vylet11

Rádi jezdíme do Chvalšin, k babičce a dědouškovi a Rexíkovi. Rexík je pudl královský a moc ráda si s ním hraju. Honíme se po zahradě, roztaháváme dědovi klacky, taháme se za uši až do úplného úmoru. Děda nám dopřává soustu dobrot, které mi rozhodně panička doma nedává. Taky má králíčky. Přemlouváme ho, aby je pustil z králíkárny, ale on je jenom krmí trávou a ven je nepouští.

vylet3 vylet13

Letos jsme jeli s páníčkama lanovkou na Gross Arber a obešli jsme Kleine Arber a jezera. Bylo horko, ale kráásně!!

vylet8 vylet9

Náš podzimní dvoreček plný sluníček - vzpomínka na starý domeček a kočku Lízinku

Prosinec 2010: Cvičák nám zapadal, ale my s paničkou rozhodně nezahálíme. Zvlášť když ráno mrzne a do toho krásně svítí sluníčko. fotky z ranní procházky "na Svatou Barborku"